1. Momentan, cererile de Helper sunt INCHISE!

[Cerere Helper] OSCOP

Discussion in 'Cereri Grad' started by OSCOP, 4 March 2018.

1. OSCOP

OSCOP New Member

1. Nume real (Pe cât de complet se poate): Gheorghe Razvan
    2. Nume în joc: OSCOP
    3. Descriere scurtă (25-30 cuvinte): Ma numesc Razvan,dar prietenii imi ziceau Kaleidoscop (fiindca vezi Doamne imi placea de personajul nu mai stiu care din Actiune Drama Totala),apoi au prescurtat si au inceput sa ma strige OSCOP. :D
    4. Adresă Skype: razvyboss666 (am facut contul cand eram foarte mic...nu ma judecati)
    5. Vârsta (+ dovadă): 13 ani.Primele 8 cifre din CNP-ul meu sunt 20052005,ceea ce denota faptul ca sunt nascut in 2005,ziua 20,luna 05 (Mai)
    6. Ce te diferențiază de ceilalți: Ma inteleg foarte bine cu staff-ul,ajut destul de multi playeri,am experienta in toate comenzile,joc minecraft din 2014,am multa experienta in worldedit,am fost admin,moderator,helper,ultra,operator pe alte servere si desi am simtul umorului,sunt serios in situatiile in care....ei bine...trebuie sa fiu serios.
    7. Cât timp poți dedica serverului: In cursul saptamanii pot intra doar seara,deoarece am ore dupa-amiaza,iar in weekend dimineata pana la 11,si seara tot pana la 11 :))
    8. De ce ai vrea să te-alături staff-ului: Deoarece as vrea sa am capacitati mai bune de a ajuta playerii cand nu e niciun helper on.
    9. Ai citit regulamentul?: Da,bine-nteles.
    10. Comentarii aditionale: V-as ruga sa nu luati cererea in considerare pana ce cererile nu vor fi din nou deschise.

Share This Page