Cerere Unban (kinda, not really)

Discussion in 'Cereri Unban' started by TotallyNotHappy, 29 March 2018.

1. TotallyNotHappy

TotallyNotHappy New Member

1. Nume în joc: TotallyNotHappy
    2. Cine ți-a dat ban?: BlackAngel
    3. Screenshot cu mesajul pe care-l primești în momentul în care încerci să intri pe server:
      https://imgur.com/a/uISEt
    4. De ce ai primit ban?: Frustratul de 12 ani care își trage server de Minecraft a crezut că am X-Ray.
    5. Data și ora: 29.03.2018, pe la 11:30-11:35 pm.
    6. Comentarii adiționale: Aveți mai sus ss-uri cu ecranul, cu chatul, am scris .help ceva care trebuia să dovedească că nu folosesc X-Ray. Nici nu aștept unban. Am vorbit nasol cu plodulețul ăla autist. Da sper că ți-ai dat seama Black cât de prost poți să fii. Dacă ți-ai plantat ghețul ăla de diamond ore și am ajuns într-un final la el, nu înseamnă că am mers țintă după ele. Te-am văzut când le-ai pus că ești incapabil să folosești și vanish-ul. Dar nu m-am stresat să merg pe ele că după sigur aveai dubii. Apoi am ajuns la un cave, m-am plimbat de câteva ori, am văzut niște scheleți și nu aveam chef să mă bat cu ei, așa că am minat înapoi de la stratul 22-23 la stratul 11 și am ajuns pe unul din tunelele care le făcusem la stratul 11 anterior. Apoi am continuat în altă direcție și am dat de niște redstone. Am luat redstone-ul și fix deasupra, ghici ce, diamantele tale. Deci bulan, ești prost. Da ești prost de bubui. Nu știu câți ani ai, da să-mi bag pula dacă nu cunosc plozi de 10 ani mai inteligenți ca tine oconaș. Vezi-ți de școală și lasă administrarea de server că ești pe lângă. Fuți cheful oamenilor cu câcaturile tale irelevante. Încerci să te simți superior doar că ți-a dat maică-ta bănuți să hostezi un pișat de server. Let's get real here. You're a dumb little shit. Kys m8

Share This Page